U bent hier

Recreanten Competitie

Deelnemende clubs in de recreantencompetitie

 


 

Competitieleiders
Frans Dorssers   077-3074643 / 06-23976223  fransdorssers@hetnet.nl 
Rik Wijnands Patrijzenpad 36, 5932 GK Tegelen  077-3738307/3829407  rikwijnands@hetnet.nl 
Raymond Nooijens   077-3663335 / 0634002608   wl@ttvseta.nl 
Rik Wijnands      

 

Armada  
  NAW Gegevens: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst 06-21616513
  Speelavond: Maandag en woensdag 20.15 uur
  Wedstrijdleider: Rik Wijnands • • •
Batave  
  NAW Gegevens: sporthal De Kazing, Huissen 3, Baarlo
  Speelavond: Donderdag 19.15 uur
  Wedstrijdleider: Martin van Knippenbergh • Diepenbroeklaan 77, 5991 PT Baarlo • 077-4772030, 06-51899873 • martinvanknippenbergh@gmail.com
Destatec  
  NAW Gegevens: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal)
  Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30 uur
  Wedstrijdleider: Siegfried Klein • Haaghuizen 16, 6042 WD Roermond • 0475-326484 • s.klein@home.nl
Helden  
  NAW Gegevens: Gymzaal basisschool de Liaan, Sterappel 61A, Helden 06-42745902
  Speelavond: Dinsdag (team 3 en 4) 20.15 uur en donderdag (team 1 en 2) 20.30 uur
  Wedstrijdleider: Frans Dorssers • • 077-3074643 / 06-23976223 • fransdorssers@hetnet.nl
Koningslust  
  NAW Gegevens: Gemeenschapshuis, Meester Caelersstraat 30, Koninglust, parkeren kerkplein, ingang kerkzijde 077 – 8508959
  Speelavond: Maandag 20.45 uur
  Wedstrijdleider: Ans Smits • de Brentjes 85, 5984 NW Koningslust • 077-4653698 / 06-25326215 • joanssmits@home.nl
Leudal  
  NAW Gegevens: Mico Sport, Heldensedijk 2, Roggel 0475-491667
  Speelavond: Maandag 20.15 uur
  Wedstrijdleider: Rieny Cauven-Briels • • 0475-496102 • rienycauven@msn.com
Meppers  
  NAW Gegevens: Maasbreesestraat 48A, Blerick 06-12307129
  Speelavond: Woensdag 20.30 uur
  Wedstrijdleider: Thea Hermsen • • 077-3828543 • theahermsen@hotmail.com
Noad  
  NAW Gegevens: Zalencentrum De Schakel, Broeklaan 2, Reuver 077-4741130
  Speelavond: Maandag en donderdag 20.15 uur
  Wedstrijdleider: René Teeuwen • • 077-4746074 • teeuwenr@ziggo.nl
Panningen  
  NAW Gegevens: Min. Calsstraat 3, Panningen 077-3074409
  Speelavond: Maandag 20.00 uur
  Wedstrijdleider: Eddy Everaerts • • 077-8502729 / 06-37006666 • eddye77@gmail.com
Seta  
  NAW Gegevens: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastr. 3, achter de sporthal, Sevenum 077-4673189
  Speelavond: dinsdag & donderdag 20.00 uur
  Wedstrijdleider: Raymond Nooijens • • 077-3663335 / 0634002608 • wl@ttvseta.nl
Summa Red Stars  
  NAW Gegevens: Zuidsingel 2a, Venray 0478-583232
  Speelavond: Vrijdag 20.00 uur
  Wedstrijdleider: Leo Manders • Stationsweg 135, 5803 AB Venray • 06-45478843 0478-511591 • lmanders@home.nl
t Belke  
  NAW Gegevens: Gemeenschapshuis De Hamar, Stevensplein 2 Belfeld 077-4751960
  Speelavond: Dinsdag 20.30 uur
  Wedstrijdleider: Rik Houx • Leijgraaf 240, 5951 GZ Belfeld • 06-11483017 • nttbcompetitie@belke.nl
TTC  
  NAW Gegevens: Gymzaal, Hoogstraat 38a, Tegelen 077-3738417
  Speelavond: Dinsdag 20.00 uur
  Wedstrijdleider: Rob op het Veld • Drunselhof 5, 5931 DC Tegelen • 06-52115330 • rob@famophetveld.com
TTV Venlo  
  NAW Gegevens: Rijnbeekstraat 4 Venlo 06-34763828
  Speelavond: Maandag 20.15 uur
  Wedstrijdleider: Jesse Massop • • • jesse.massop@hotmail.com
Veta  
  NAW Gegevens: BMV de Vilgaard, Schandeloseweg 1, Velden
  Speelavond: Dinsdag 20.00 uur
  Wedstrijdleider: Joep Janssen • Pater Beekerplein 20, 5941 CB Velden • 077-3546009 • competitieleiderveta@home.nl
Wap-in  
  NAW Gegevens: Gemeenschapshuis de Zandhoek, St. Leonardsweg 1, Wanssum 0478-531518
  Speelavond: Donderdag 20.15 uur, bij uitzondering maandag of dinsdag 20.15 uur
  Wedstrijdleider: Jack Lensen • Meerloseweg 12, 5861 AC Wanssum • 0478-532770 / 06-23629076 • jackenineke@ziggo.nl
Wijzenbeek Westa  
  NAW Gegevens: Kloosterlaan 6b, Wessem
  Speelavond: Maandag 20.30 uur
  Wedstrijdleider: Jan Creemers • Achter de Bi?nberg 10, 6019 CZ Wessem • 06-11927310 • secretariaat@westa.nl
Zwalocom  
NAW Gegevens: gemeenschapshuis De Smetenhof, Horsterdijk 1, Lottum of Sporthal 't Haeren, Irenestraat 20, Grubbenv Speelavond: Lottum: Dinsdag 20.15 uur - Grubbenvorst: donderdag 20.30 uur Wedstrijdleider: Gerdy Appeldoorn • de Lom de Berghlaan 41, 5973 NK Lottum • 077-4631613 • gerdyoetlottum@gmail.com

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer